معتبرترین سایت های ایرانی و خارجی جهت فروش اکانت کلش

بازی های آنلاین زیادی توسط شرکت های مختلف برای گوشی های موبایل ارائه شده اند. تمامی این بازی ها برای بالارفتن سطح خود به زمان و انرژی زیاد نیاز دارند. از بازی های استراتژیک نظیر کلش آف کلنز یا کلش رویال گرفته تا اکانت های ورزشی نظیر فیفا یا بازی های اکشن و شوتر نظیر کالاف دیوتی موبایل ، پابجی موبایل ، فورتنایت و … نیاز به وقت بیشتر دارند تا یک اکانت خوب در سطح بالا باشند.

پرفروش ترین اکانت های بازی گوشی موبایل در جهان

بازی های آنلاین زیادی وجود دارند که اکانت های آنها با رسیدن ب سطوح بالاتر ارزشمند میشوند . ازمیان همه این بازی ها چندتا از مشهورترین آنها را نام میبریم.

کلش آف کلنزیا clash of clans

به یقین میتوان گفت که کلش آف کلنز یا clash of clans پرفروشترین اکانت ها را در سراسر جهان دارد. این بازی یکی از بازی های قدیمی است و تقریبا همه ما آن را میشناسیم. یک زمانی از هرکسی میپرسیدی توی گوشیت چه بازیی داری میگفت کلش .

کلش آف کلنز با این محبوبیت به یکی از بازی های پرطرفدار تبدیل شد به طوری که میلیون ها نفر د سراسر جهان در هر ثانیه در این بازی حضور دارند و آنلاین هستند.

دلایل محبوبیت کلش آف کلنز

  • رقابت : در بازی کلش آف کلنز هرکسی که با برنامه ریزی خوب جلو برود سریعتر به سطح های بالا خواهد رسید. بنابراین هر گیمری دوست دارد که سریعتر سطح های بالا را تجربه کند و در میان دوستان خود بیشتر افتخار کند و بدرخشد.
  • ساخت و ساز : در این بازی کارگرانی هستند که روی دهکده کار میکنند و همیشه یک فکر گیمر روی این کارگراست که مبادا بیکار شوند و تند تند آنلاین میشوند تا از بازی عقب نمانند.
  • وار : جنگ های گروهی که به صورت وار معمولی و لیگ وار هستند . وار معمولی چندین نفر از یک کلن با یک کلن دیگر به رقابت میپردازند و اتک و دفاع همه کاربران سنجیده میشود. در این میان کاربرانی میدرخشند که اتک خوبی زده اند و دهکده آنها در موقع دفاع آسیب کمتری دیده است. برای رسیدن به این حد و تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای نیاز به تمرین اتک است و کاربر زمان زیادی را در این بازی میگذراند تا یک اتکر حرفه ای شود.
  • جذابیت : سازنده بازی کلش که کمپانی سوپرسل میباشد یک برنامه ریزی خوب برای بازی کلش دارد. کلش آف کلنز قبلا تا تاون هال 11 بود در حالی که الان تاون هال 14 هم به آن افزوده شده است و این نشان از دادن آپدیت های جذاب و حرفه ای با آیتم های کاربرپسند هست.
  • و چندین دلیل دیگر که باعث محبوبیت بازی کلش آف کلنز شده است.

خرید و فروش کلش در جهان

اکانت های بازی کلش آف کلنز در سراسر جهان خرید و فروش میشوند. بنابر سطح اکانت ها و سطح آیتم های آن قیمت های مختلفی دارند و با بالابردن سطح بازی قیمت آنها نیز افزایش می یابد.از سایت های مطرح جهانی میتوان به سایت آی جی ولت ( igvault ) ، پلیر اکشن ، جی 2 جی ( G2G ) و … را نام برد.واحد پولی در این سایت ها دلار و یورو میباشد. البته این سایت ها محدودیت های زیادی را برای کاربران ایرانی اعمال کرده اند. بنابراین تقریبا محال است با مدارک ایرانی در این سایت ها اکانت کلش اف کلنز یا سایر بازی ها را فروخت.

خرید و فروش کلش در ایران

حتما شما هم دیده اید که گروه ها و کانال های تلگرامی یا پیج های اینستاگرامی تبلیغ برای واسطه گری میکنند و خود را معتبرترین مکان برای خرید و فروش کلش معرفی میکنند..این موارد قطعا کلاهبردارن و بعد از دادن پول یا اکانت به آنها شما را بلاک میکنند .

یکی از سایت های معتبر ایرانی که سابقه طولانی در خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز دارد سایت نوین کلش با آدرس اینترنتی novinclash.com است .این مجموعه فقط یک کانال تلگرام یا پیج اینستاگرامی نیست . یک سایت معتبر که به صورت قانونی تاسیس شده و فعالیت میکند. کانال تلگرام نوین کلش با آیدی novinclash در دسترس است و در اینستاگرام میتوانید آن را با آیدی novinclash_com پیدا کنید.

این مجموعه دارای یک کانال تلگرامی با عضو بالا و یک سایت پربازدید است که به صورت واسطه میان خریدار و فروشنده عمل میکند. حتی در این وبسایت میتوانید اکانت خود را مستقیما به وب سایت نوین کلش بفروشید یا در این سایت اکانت خود را آگهی کنید تا به فروش برسد. جهت فروش مستقیم به وبسایت اکانت شما باید ویژگی های خاصی داشته باشد مثلا سطح قهرمان ها یا سطح دیوارهای اکانت بالا باشد ؛ میتوانید به آیدی تلگرام پشتیبانی نوین کلش یعنی novinclash_admin در تلگرام پیام دهید و عکس های اکانت خود را به آنها بفرستید و در صورتی که شرایط را دارا باشند به سرعت اکانت شما به فروش خواهد رفت.

در صورتی که این وبسایت اکانت را خریداری نکرد میتوانید آن را در سایت نوین کلش با پرکردن فرم و دادن مشخصات اکانت خودتون آگهی کنید تا اکانت شما در معرض دید هزاران خریدار قرار بگیرد.

معتبرترین سایت های ایرانی و خارجی جهت فروش اکانت کلش
معتبرترین سایت های ایرانی و خارجی جهت فروش اکانت کلش

کلش رویال یا clash royale

کلش رویال هم تقریبا برای اکثر کاربرانی که گوشی هوشمند دارند آشناست و اکثر گیمرها این بازی را نصب کرده و لذتش را میبرند. کلش رویال یکی از بازی های استراتژیکی پر طرفدار و محبوب در سراسر جهان است.

سایت های خارجی که پیشتر نام برده شدند مانند کلش آف کلنز این بازی را نیز در سایت خود دارند . از سایت های ایرانی هم برای خرید و فروش اکانت کلش رویال نیز میتوانید از سایت نوین کلش استفاده کنید.

معتبرترین سایت های ایرانی و خارجی جهت فروش اکانت کلش
معتبرترین سایت های ایرانی و خارجی جهت فروش اکانت کلش